Kiinteistönvälittäjät

Keitä me olemme?

Koti Vaihtoon LKV Oy on joukko useamman eri alan ammattilaisia, jotka ovat yhdistäneet voimansa kiinteistönvälityksestä ja nykyaikaisista digitaalisista ratkaisuista. Haluamme tarjota asunnon myyjille ja kiinteistönvälittäjille tehokkaamman ja nykyaikaisemman tavan tehdä asuntokauppaa.

Aina laaja portaalinäkyvyys ja kohdennettu some-mainonta

Etuovi
Oikotie
Instagram
Facebook

Jätä yhteydenottopyyntö!

Etusivu ja palvelusivut (NEW)

Valitse alueesi laillistettu kiinteistönvälittäjä (LKV)

Toni Lindlöf

Toni Lindlöf

Pääkaupunkiseutu, Uusimaa

Ylempi kiinteistönvälittäjä

YKV, LKV

050 359 9666
toni.lindlof@kotivaihtoon.com

Minna Oksanen

Minna Oksanen

Keski-Uusimaa, Kanta-Häme

Ylempi kiinteistönvälittäjä

YKV, LKV, Kaupanvahvistaja

045 601 4108
minna.oksanen@kotivaihtoon.com

Anna-Maija Aarni

Anna-Maija Aarni

Länsi-Uusimaa

Kiinteistönvälittäjä

LKV, KED, Uudiskohde PRO

044 240 0800
anna-maija.aarni@kotivaihtoon.com

Marja Jokinen

Marja Jokinen

Hämeenlinna, Kanta-Häme

SKVL Laatuauktorisoitu kiinteistönvälittäjä

LKV

045 783 69080
marja.jokinen@kotivaihtoon.com

Jarmo Mäntysaari

Jarmo Mäntysaari

Lahti, Päijät-Häme

Kiinteistönvälittäjä

LKV

045 187 6116
jarmo.mantysaari@kotivaihtoon.com

Taneli Soila

Taneli Soila

Turku, Varsinais-Suomi

Kiinteistönvälittäjä

LKV

0400 606 633
taneli.soila@kotivaihtoon.com

Dmitrij Talasmäki

Dmitrij Talasmäki

Tampere, Pirkanmaa

Kiinteistönvälittäjä

LKV, KTM

0400 232 232
dmitrij.talasmaki@kotivaihtoon.com

Pia Westerlund

Pia Westerlund

Lappeenranta, Etelä-Karjala

SKVL Laatuauktorisoitu kiinteistönvälittäjä

LKV

044 980 1085
pia.westerlund@kotivaihtoon.com

Kati Haapanen

Kati Haapanen

Kiinteistösihteeri

Tradenomi ylempi AMK, LKV

Matti Leskinen

Matti Leskinen

Operatiivinen johtaja, osakas

KTM, LKV, kaupanvahvistaja

040 849 4373
matti.leskinen@kotivaihtoon.com

Leo Sävel

Leo Sävel

Toimitusjohtaja, osakas

Tradenomi ylempi AMK

045 161 3667
leo.savel@kotivaihtoon.com

Keitä me olemme?

Koti Vaihtoon LKV Oy on joukko useamman eri alan ammattilaisia, jotka ovat yhdistäneet voimansa kiinteistönvälityksestä ja nykyaikaisista digitaalisista ratkaisuista. Haluamme tarjota asunnon myyjille ja kiinteistönvälittäjille tehokkaamman ja nykyaikaisemman tavan tehdä asuntokauppaa.